GrowthHacking'25

Rugsėjo mėn, 2025 (data tikslinama)

Adresas bus anonsuotas & Online

Growth Hacking'23 nemokami įrašai:

Kam reikalingas Growth Hacking?

Product Mindset ir Growth Hacking metodai reikalingi norint augti pastoviai ir kontroliuojamai (Data-Driven Learning)

Growth Hacking

Kas tai?

Growth Hacking & Product Mindset — šiuolaikinės pardavimų skatinimo priemonės ir metodikos sėkmingam Jūsų verslo vystymui ir auginimui. Sprendimų ir duomenimis pagrįstų veiksmų planas, padedantis maksimaliai padidinti įmonės augimą naudojant minimalias pastangas.

 

Ko siekiame?

Kad Growth Hacking ir Product Mindset sprendimai taptų kasdieninis visų verslų įrankis.

 

Kam?

Konferencija skirta startuolių, interneto ir klasikinių verslų komandoms: rinkodaros ir pardavimų specialistams ir vadovams, verslo savininkams, produktų vadovams ir verslo vystymo vadovams, komandų vadovams ir verslo lyderiams ir kt.

 

Kodėl?

Konferencijoje sužinosite: 

  • Kaip efektyviai didinti pelną?

  • Kaip sistemingai auginti pardavimus ir kurti klientų lojalumą?

  • Kaip užsitikrinti stabilų ir konkurencingą pranašumą? 

  • Kaip priimti efektyvius "data-driven" sprendimus? 

  • Kaip realizuoti hipotezėmis pagrįstą produkto vystymo strategiją?

Konferencijos programa

2023 m. rugsėjo 7 d.

09:00

Dalyvių registracija

09:20

Konferencijos atidarymas

09:30

Adam Wesolowski (Lenkija)

Growth Mindset & Strategy: How to Start (EN)

Keywords: Product Mindset, Growth Hacking, Growth Team, Growth Hacker, Growth Person, Customer Development, Product/Market Fit, Problem/Solution Fit

10:30

Ilja Laurs (Lietuva)

MVP and Product Idea Validation

Keywords: MVP, MLP, Prototype, Hypotheses, Pre-Testing

11:15

Tomek Duda (Lenkija)

Growth Opportunities and Execution (EN)

Keywords: Growth Opportunities, Growth Goals, Growth Execution, ICE Scoring, Lean Startup, HADI Cycles, Building Growth Teams

12:30

Pertrauka

Veiks Litexpo kavinukė

13:30

Filip Borcov (Lietuva)

Other People Network

Keywords: Growth Hacking, Growth Hacking Strategies, Growth Hacking Techniques

13:40

Adam Wesolowski (Lenkija)

Intro to A/B Testing (EN)

Keywords: UX, Lean Canvas, Quality Learning, Data-Driven Learning, Metrics, ICE Scoring, Hypotheses, Experiments, Prioritisation

14:15

Filip Borcov (Lietuva)

Dmitrij Černov (Lietuva)

Dainius Živelis (Lietuva)

AAARRR Funnel

Keywords: Awareness, Acquisition, Activation, Retention, Revenue, Referral, Business Model, Funnel Stages, Data Storage, Privacy, Automation

15:30

Vitalijus Dubietis (Lietuva)

Aleksej Traškin (Lietuva)

Unit-Economics

Keywords: LTV, C0, C1, Revenue,
Revenue, Customer Development,

UX-Testing, North Star Metric,

Metrics, AAARRR Funnel

16:15

Diskusija

Hypotheses — Data Driven Learning. Aha-Moment. Jobs to Be Done 

Keywords: Hypotheses, Problem Hypotheses, Solution Hypotheses, Growth Hypotheses, Segment Hypotheses, Verification Methods, Experiments, Aha Moment, Jobs to Be Done

16:45

Denis Martyntsev 

(Armėnija)

Filip Borcov (Lietuva)

Growth Process. Verification Methods. Experiment Factory

Keywords: Goals, Growth Process, Prioritisation, Growth Hypotheses, Experimentation, Analysis of Results, Research, Experiment Factory 

17:15

Praktinės dirbtuvės

1. Kaip ...

2. Kam ...

3. Kada ...

18:00

Konferencijos uždarymas

Konferencijos pranešėjai

Edvoy augimo ekspertas, Growth Hacking ir Data-Driven metodų lektorius.

Efektyvių augimo strategijų kūrėjas, turintis daugiau nei 12 m. patirtį augimo rinkodaros ir produktų augimo valdymo srityse, padeda startuoliams bei besiplečiančioms įmonėms visame pasaulyje užtikrinti tvarų, bet greitą augimą. Adam orientuojasi į vartotojų patirtį, yra AAARRR piltuvėlio šalininkas, padeda verslams kurti savo augimo komandas. Įsitikinęs, kad verslo augimas reikalauja kūrybingo mąstymo ir nuolatinių patikrinimų, aktyviai propaguoja įvairius testavimus ir savo darbe sėkmingai taiko viską-reikia-išmatuoti metodą. 

Investicinės Nextury įmonių grupės vadovas, Growth Hacking metodų platintojas.

2004 m. verslininkas ir investuotojas Ilja Laurs įkūrė didžiausią pasaulyje atvirą mobiliųjų programėlių bendrovę,  kuri Pasaulio ekonomikos forumo buvo pripažinta 2011-ųjų technologijos pradininke. Iljai buvo įteikti daugybė apdovanojimų, tokių kaip: "Technologijų pionierius", "Europos metų vadovas", "10 įkūrėjų, keičiančių pasaulį", "25 Europos tech lyderiai", "40 įtakingiausių asmenų telekomunikacijose", ir "20 ryškiausių Baltijos verslininkų".

Verslininko parašyta knyga "Verslas naujai", kur autorius dalinasi patirtimi ir patarimais nuo ko pradėti verslą ir kaip jį efektyviai vystyti šiuolaikiniame pasaulyje, buvo pripažinta bestseleriu Lietuvoje.

Asp3ct operacijų ir rinkodaros specialistas, Growth Hacking ir Data-Driven strategijų ekspertas.

Vietoj būrimo iš kavos tirščių, Tomek renkasi metodiškesnį, procesu pagrįstą požiūrį. Specialistas padeda startuoliams sukurti pirmuosius augimo pagrindus arba / ir nukreipia įmonių augimą į tai, kas duoda daugiausiai rezultatų. Kaip? — analizuodamas naudojimo atvejus, formuodamas hipotezes remiantis kokybiniais ir kiekybiniais duomenimis, įvertindamas ir suteikdamas pirmenybę tam tikriems testavimams, sukurdamas MVP, validuodamas sprendimus, optimizuodamas procesus, išmatuodamas duomenis, sukurdamas augimo modelius ir strategijas, mokydamasis iš patirties bei duomenų.

B1.lt ir Site.pro neįtikėtinas CEO, Growth Hacking lektorius.

Sėkmingas verslininkas, informacinių technologijų srityje dirbantis daugiau nei 20 m., šiuo metu vysto du verslo projektus: B1.lt ir Site.pro. Lygiagrečiai intensyviai plėtoja edukacinius projektus: Wiki.lt, ClientsDay.com, Product Mindset and Growth Hacking. Būdamas sėkmingu verslininku, Filip Borcov taip pat yra profesionalus keliautojas aplankęs daugiau nei 120 pasaulio šalių, kur pasisėmė vertingos patirties apie verslo procesų optimizavimą ir valdymą.

Grow Horse augimo ekspertas, Growth Hacking komandų treneris.

Konsultantas augimo procesų organizavimo ir augimo komandų kūrimo klausimais, aistringas produktų augimo lyderis, turintis daugiau nei 13 m. patirtį produktų valdymo ir augimo rinkodaros srityje. Denis padėjo daugybei verslų sėkmingai įvesti į rinką naujus produktus turint minimalų biudžetą, sukurti savo augimo komandas, didino aktyvių klientų skaičių nuo 40K iki 400K be jokių išlaidų, padėjo greitai auginti pajamas ir kitus rodiklius.

Savo knygoje "Взлом роста", Denis pasakoja kaip organizuoti augimo procesą, užauginti ir suburti augimo komandą, atrasti Aha-momentą, ir apie kitus daug pastangų ir išlaidų nereikalaujančius veiksmus, kurie ženkliai didina verslo rodiklius.

UAB Natrix Group vadovas, piltuvėlio ir automatizavimo ekspertas.

Nuo 2009 m. aktyviai gilinasi į internetinio verslo ypatumus: internetinės rinkodaros ir pardavimų valdymo įrankius, taktiką bei strategiją.

Dmitrij yra daugiau nei 12 m. verslo plėtros rinkodaros konsultantas, padedantis verslininkams organizuoti bei sistematizuoti rinkodaros ir pardavimų funkcijas. Stipriai orientuodamas į rezultatus, padeda ekspertams, vadovams ir verslo savininkams užsidirbti daugiau pinigų ir kuo greičiau gauti grąžą iš investicijų. 

UAB Evispa vadovas, projekto verskis.lt įkūrėjas, Data-Driven metodų propaguotojas ir taikytojas.

Vitalijus turi 18 m. sėkmingą patirtį kuriant ir plėtojant įvairius komercinius projektus. Dirbdamas su įmonėmis, padeda joms sėkmingai pradėti ir plėtoti verslą internete, remiantis žiniomis, duomenimis ir patirtimi teikia informaciją apie pagrindines internetinės prekybos prekybininkų daromas klaidas ir kaip jų galima išvengti, kaip efektyviai vykdyti prekybą internetu, kad verslas sulauktų pasisekimo ir atneštų norimo pelno. Ekspertas įsitikinęs, kad asmeninė nuomonė turi užleisti kelią gilinimuisi, statistiniams duomenims, duomenų analizei, testavimams, bandant suprasti, kaip žmonės naviguoja į tam tikrą puslapį.

UAB Power Laboratory vadovas, verslo optimizavimo ekspertas.

Dirbdamas kompiuterių bei jų programinės įrangos srityje, turi 20 m. įmonių valdymo ir optimizavimo procesų patirtį. Dainius padeda kitoms įmonėms ir verslams, siūlydamas ilgamete patirtimi paremtus sprendimus, kurie didina darbo našumą, pagerina sprendimų kokybę ir yra nebrangūs bei greit įdiegiami ir įsisavinami.

Sklandaus darbo užtikrinimui, Dainius linkęs priimti sprendimus remiantis duomenimis ir informacija, o ne prielaidomis, ir yra tvirtai įsitikinęs, kad analizuojant duomenis įvairiais pjūviais, galima atrasti sudėtingus įmonės veiklos rodiklius (KPI) ir juos "įdarbinti" Lean lentose.

Lazy House Robotics vadovas, piltuvėlio ir automatizavimo ekspertas.

Vadovaudamas vienai sparčiausiai augančių Lietuvos įmonių buitinės robotikos ir išmaniųjų namų sprendimų srityje, pranešėjas bando surasti geriausius sprendimus padėti klientams atsikratyti neefektyvių, nuobodžių ir daug laiko reikalaujančių užduočių, bei taip išspręsti jų problemas. Aleksejaus įsitikinimu, tam, kad atrastum kelią į sėkmę, iš pradžių reikia atrasti problemą, tos problemos sprendimą, bei produkto ir rinkos atitikimą. Konferencijos pranešėjas yra pasiruošęs dalintis žiniomis kaip tai padaryti bei kitais praktiniais "Growth Hacking & Product Mindset" patarimais, kurie sutaupys Jūsų laiką ir pinigus. 

AMZ Crew ir Dotcon.io partneris / bendraįkurėjas. Prekybos Amazon ekspertas, Data Driven metodų taikytojas 

Sėkmingai taikydamas Growth Hacking metodus, pranešėjas yra klientų segmentavimo ir pritraukimo, bei produkto pasiūlos ir paklausos kūrėjas. Kalbėdamas apie verslą, Vytautas visuomet pataria pradėti ir nepamiršti nuolat stebėti visus su verslu susijusius duomenis. Pranešėjas tvirtai įsitikinęs, kad prieš kuriant bet kokį verslą, reikia gerai pagalvoti ir patikrinti, ar jūsų produktas tikrai bus paklausus rinkoje ar prekė turės paklausą. O kaip tai padaryti? — aišku per "Growth Hacking & Product Mindset" metodus ir strategijas. 

Konferencijos programa

09:00

Dalyvių registracija

09:20

Konferencijos atidarymas

Why Growth Hacking is important?

Keywords: Product Mindset, Growth Hacking, Growth Mindset, Customer Development, Product/Market Fit, Problem/Solution Fit, ABCDX Segmentation

10:30

MVP ir produkto idėjos validacija

Keywords: MVP, MLP, Prototype, Hypotheses, Pre-Testing

Analytics. Data-Driven Knowledge

Keywords: Data-Driven Knowledge, Metrics, Hypotheses, Problem Hypothesis, Solution Hypothesis, Growth Hypothesis, Segment Hypothesis, Verification Methods, Experiments, A/B Testing, ICE Scoring

12:30

Pertrauka

Other People Network

Keywords: Growth Hacking, Growth Hacking Strategies, Growth Hacking Techniques

13:40

ir kiti

UX Without Numbers

Keywords: UX, Lean Startup, Lean Canvas, Growth Team, Growth Person, Quality Learning, Data-Driven Learning

AAARRR Funnel

Keywords: Awareness, Acquisition, Activation, Retention, Revenue, Referral, Business Model, Funnel Stages

AAARRR practics

15:45

Vitalijus Dubietis,
Vytautas Vorobjovas
Aleksej Traškin

Unit-Economics

Keywords: LTV, C0, C1, Retention, Revenue, Customer Development, UX-Testing, North Star Metric, Metrics, AAARRR Funnel

Growth and AI

Keywords: Growth Hacking, Growth Hacking Strategies, Growth Hacking Techniques, AI, Artificial Intelligence

17:00

Praktinės dirbtuvės

1. Kaip ...
2. Kada ...
3. Kam ...

18:00

Konferencijos uždarymas

Partneriai

Mokslo įstaigoms online renginys yra nemokamas. Šios mokslo įstaigos jau dalyvauja!

O Tu?

Informaciniai partneriai

Dėl bilietų pasiūlymų kreipkitės el. paštu.

Rekomenduojame pasiruošti konferencijai: